Kurumsal Web Tasarımı

Web Tasarımı – Kurumsal Kimlikliğinizi Geliştiriyoruz

Sektörde yeni bir ajanssınız ve bir kurumsal kimlik geliştirmek, kendinizi sahanızda yeterince tanıtmak istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken ayan beyan ortada, kuruluşunuza en kısa sürede bir web tasarımı yaptırmalısınız. Yahut yıllardır alanınızda hizmet satan bir kuruluş olarak sizden çok sonraları kurulmalarına rağmen bazı firmaların sizin önünüze geçtiğini fark ediyor ve bunun temelinin reklâm ve tanıtım olduğunu keşfediyorsunuz. O halde yanlış noktada yahut yanlış adreslerde olabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız nokta, iletişim çağında sahip olacağınız yeni fırsatlardan haberdar olmamanız yahut çağın çok gerisinde kalmış, insanların pek de başvurmadığı eski yol ve yöntemlerde ısrarcı olmanız olabilir.

Biz, bu konudaki istek ve arzularınızı hatta ihtiyaç duyduğunuz stratejileri web tasarımı alanında size sunmaya talibiz. Bütün yapmanız gereken, kuruluşunuz hakkında bize detaylı bir bilgi sunmanız ve bizimle fikir alışverişinde bulunmanız. Sizin için sizi yeterince kapsayıcı bir kurumsal kimlik portföyü geliştirebilir, sizi etkili kılabilecek olan prezantabıl bir sunum içerisinde, en uygun araçların neler olabileceği konularında size danışmanlık yapabiliriz.

Kurumsal kimlik bilgi içeriklerinizi size en uygun logo ve bannerlarla birlikte bir öneri dosyası olarak önünüze getirir, gözden geçirmeniz için gereken süreden sonra gelişmiş fikir ve önerileri birlikte tartışabiliriz. Özellikle reklâm ve tanıtımın gerektiği konusunda ortak bir kanaate ulaşırsak bununla en kısa sürede bunu bir web tasarımı haline dönüştürürüz.